BKB......

 

 
 
 

facebook

strona główna
o nas
galerie
artykuły

BKB poleca

forum
download
kontakt
księga gości

 

KIM JESTEŚMY?
ekipa   Jesteśmy ludźmi, których łączy wspólna pasja,
tą pasją są bunkry, schrony, fortyfikacje i ich tajemnice.
Nie chodzi nam jednak o zgłębienie historii wojny, szanujemy przeszłość i miejsca, w których przebywamy lub imprezujemy, ale nasze spojrzenie na żelbetowe obiekty jest tylko turystyczno - hobbystyczne.
Czerpiemy przyjemność z przebywania w tych miejscach, z chwil zapomnienia i dobrej zabawy, czasami zakrapianej kropelką czegoś mocniejszego,   impreza

 

z tego, że możemy zabawić się na świeżym powietrzu w odkrywców, że możemy rozmawiać godzinami i snuć domysły jak to wszystko działało w czasach swojej świetności,

 

  z tego, że możemy spać w śpiworach w bunkrze lub pod gołym niebem albo śpiewać do rana.

 

Ktoś mógłby powiedzieć, że nie ma w naszych działaniach ambicji lub, że wykorzystujemy zabytkowe miejsca tylko do imprezowania, i jest w tym wiele prawdy. Nasze ambicje życiowe skierowane są na rodzinę i pracę zawodową, która zabiera nam większość czasu. Cieszymy się bardzo, gdy podczas tego codziennego "wyścigu szczurów" uda się zaplanować imprezę, umówić uczestników i zorganizować fajne spotkanie.

 

Mamy z tego niesamowitą satysfakcję, bo robimy to tylko dlatego, że chcemy i dlatego, że sprawia nam to wielką frajdę  

Naszym marzeniem jest spotykać się w coraz większym gronie ludzi, których można szanować, za dystans do życia, i za to, że ich hobby jest tak bardzo podobne do naszego.

 

  
     

 

 

 

 

 

 

     
Webdesign by Brendi 
Copyright © 2006
 Kopiowanie materiałów  bez zgody ich autorów zabronione